Apie mus

Apie įmonęWürth Group yra pasaulinė montavimo ir tvirtinimo medžiagų kūrimo, gamybos ir pardavimo lyderė. Visame pasaulyje veikiančiai šeimos valdomai įmonei, kurios pagrindinė būstinė yra Künzelsau, priklauso daugiau kaip 400 įmonių su daugiau kaip 2 700 filialų daugiau kaip 80 šalių. Remiantis metinėmis finansinėmis ataskaitomis, 2023 verslo metais grupės apyvarta siekė 20.4 mlrd. eurų.

Nuo dviejų žmonių įmonės iki pasaulinės grupės

Würth Group istorija neatsiejamai susijusi su verslininku Prof. Dr. h. c. mult. Reinhold Würth, dabartiniu Würth Group's Family Trusts stebėtojų tarybos pirmininku. Šeimos įmonės įkūrimas yra pavyzdinė sėkmės istorija tarptautinėje verslumo erdvėje. 1949 m., būdamas 14 metų, Reinhold Würth pradėjo prekybos praktiką savo tėvo didmeninės prekybos varžtais įmonėje. Po ankstyvos tėvo mirties 1954 m. tuomet devyniolikmetis perėmė įmonę. Remdamasis pokario metais Vokietijoje vykusia plėtra, jis buvusį dviejų žmonių verslą išplėtė į pasauliniu mastu aktyviai veikiančią prekybos grupę, kurioje šiuo metu dirba daugiau nei 85 000 darbuotojų, iš kurių daugiau nei 43 000 kasdien tiesiogiai bendrauja su klientais per įvairius pardavimo kanalus. Daugiau kaip keturi milijonai klientų pasitiki aukštos kokybės gaminiais ir visapusišku aptarnavimu, kuris neapsiriboja vien atskiru gaminiu.

UAB Wurth Lietuva

1996 metais Lietuvoje įsteigta Würth Group priklausanti bendrovė UAB Wurth Lietuva vadovaujasi koncerno vertybėmis bei skleidžia įmonės kultūrą Lietuvoje ir užima lyderiaujančias pozicijas tvirtinimo, chemijos produktų, įrankių ir darbo saugos sprendimų srityje.

5000 m² logistikos-administracijos sandėlyje laikome virš 15 000 pavadinimų produktų. 30 Würth prekybos centrų visuose pagrindiniuose Lietuvos miestuose, bei virš 150 žmonių komanda užtikrina, kad jums reikalingi aukštos kokybės produktai ne tik pasiektų jus laiku, bet ir būtų suteikta profesionali pagalba bei visapusiškas aptarnavimas, sumažinantis jūsų kasdienius rūpesčius.

Ypatinga įmonės kultūra

Nuo pat pradžių Reinhold Würth suformavo įmonės kultūrą, pagrįstą tokiomis pamatinėmis vertybėmis kaip optimizmas, dinamiškumas, pagarba darbuotojams ir jų darbo rezultatams, taip pat aktyvus įsipareigojimas klientams, kuris yra pagrindinis šeimos valdomos įmonės sėkmės variklis. Jo dukra Bettina Würth, Würth Group patariamosios valdybos pirmininkė, ir centrinė Würth Group valdyba tęsia šią tradiciją ir užtikrina, kad šios vertybės būtų įgyvendinamos ir toliau įtvirtinamos.

Tvarumas ir neutralumas klimatui

Würth yra kampanijos „Vision 2045“ dalis, kuri vyko lygiagrečiai su JT klimato konferencija Glazge. Pagrindinė tema – kova su klimato kaita ir Paryžiaus susitarimo 1.5 laipsnio tikslo siekimas, kad visame pasaulyje turi būti gerokai padidinta atsinaujinančios energijos dalis ir energijos vartojimo efektyvumas.

Perdirbimas, klimato neutralumas ir socialinis teisingumas – visa tai yra Würth organizacijos vertybės ir tikslai. Remdamasi ES klimato politika ir Europos žaliuoju kursu bendrovė remia perėjimą prie modernios, efektyviai išteklius naudojančios ir konkurencingos ekonomikos.

Würth grupė remia JT tikslus, vykdydama daug mažų individualių projektų, kurie kartu turi didelį poveikį.

Įsipareigoję visuomenei

Savo profesinėje karjeroje prof. dr. h. c. mult. Reinhold Würth yra įvairiais būdais socialiai ir kultūriškai įsipareigojęs. Aistringas modernaus ir šiuolaikinio meno kolekcininkas jau daugelį metų remia projektus meno ir kultūros, mokslinių tyrimų ir mokslo bei švietimo srityse. Šiam įsipareigojimui įgyvendinti 1987 m. jis kartu su žmona Carmen įkūrė Würth fondą.

Nuo 1999 iki 2003 m. jis taip pat vadovavo Tarpfakultetiniam verslumo institutui Karlsrūhės universitete (TH) Vokietijoje. Reinholdo Vurto (Reinhold Würth) sukauptą Würth kolekciją šiuo metu sudaro daugiau kaip 18 500 meno kūrinių. Ji eksponuojama keturiuose muziejuose Vokietijoje ir dešimtyje meno skyrių tarptautinių bendrovių būstinėse.

Mes tavo verslo partneris

Apmokome ir konsultuojame

30 Würth prekybos centrų visuose pagrindiniuose Lietuvos miestuose bei virš 150 žmonių komanda užtikrina, kad Jums būtų suteiktos profesionalios konsultacijos, parinkti Jums tinkamiausi sprendimai ir reikalingi produktai Jus pasiektų laiku.

Užtikriname produktų ir paslaugų kokybę

Mes užtikriname, kad gautumėte aukščiausios kokybės produkciją ir rūpinamės Jūsų įrankių priežiūra, kalibravimu, patikra bei remontu.

Auginame tavo verslą kartu

Plėtodami tvirtą partnerystę su savo klientais, mes suprantame jų iššūkius ir galimybes bei galime pasiūlyti tinkamus sprendimus. Šis bendradarbiavimo metodas ne tik naudingas klientams, bet ir padeda užmegzti ilgalaikius santykius, pagrįstus abipusiu pasitikėjimu ir pagarba.

Laikomės vertybių politikos

Pasitikėjimas, saugumas ir sąžiningumas yra pagrindiniai organizacijos principai, kurių laikomasi bendraujant vieniems su kitais, taip pat su klientais, tiekėjais ir kitais verslo partneriais.