Paslaugos

Paslaugos

Techninė kompetencija

Techninės konsultacijos. Visada galite gauti kompetentingą techninę konsultaciją jūsų darbo vietoje, atvykę į Würth centrus, paskambinę ar susisiekę su mumis bet kuriais jums žinomais kontaktais.

Mokymai. Nuolatos darome mokymus savo patalpose, mokymo įstaigose ir jūsų darbo vietose, kad jūsų ir jums paslaugas teikiančių specialistų žinios visada būtų atnaujintos ir papildomos.

Sprendimų parinkimo programos. Nemokamos statybinių inkarų, vamzdynų montavimo, medžio sraigtų, priešgaisrinio sandarinimo ir kitų sistemų parinkimo programos palengvina ir pagreitina optimaliausio sprendimo radimą bei minimizuoja nelaimių riziką.

Produktų brėžiniai. Greitai pasirinkite jums tinkamą failo formatą ir lengvai įsikelkite paruoštus produktų brėžinius.

Techniniai dokumentai. Saugos duomenų lapus, privalomus sertifikatus ir deklaracijas su tuo metu aktualiais atnaujinimais galite rasti mūsų tinklapyje arba gauti užklausus.

Kompetencija

Produktų pristatymas

Centrinis sandėlis. Centriniame sandėlyje turimus produktus į jūsų nurodytą vietą darbo dienomis pristatome per 24-48 val. (1-2 darbo dienos).

Wurth centrai. Apie 30 Lietuvoje veikiančių Würth centrų talpina pačius reikalingiausius jums produktus, kuriuos galite atsiimti labai operatyviai - vos per kelias minutes.

Elektroninė prekyba. Mūsų elektroninėje parduotuvėje bet kuriuo metu greitai ir patogiai rasite jums tinkančius sprendimus.

ORSY sandėliavimo sistemos. Würth sandėliavimo sistemų pagalba galite laikyti jums reikalingus Würth produktus savo darbo vietoje, o mūsų darbuotojai pasirūpins, kad jų nepritrūktumėte.

Würth paštomatas 24/7. Vilniuje produktus galite atsiimti bet kuriuo jums patogiu laiku.

Greitasis pristatymas. Itin skubiais atvejais produktus tą pačią dieną pristatome jūsų nurodytu adresu, kad negaištumėte laiko, važinėdami ir ieškodami tinkamo sprendimo.

Meistro paslaugos

Savos remonto dirbtuvės. Mes rūpinamės Würth remontuojamais įrankiais ir turime pakankamai atsarginių dalių jiems, todėl jų remontas trunka itin greitai, kad kuo greičiau vėl galėtumėte tęsti darbus.

Įrankių priežiūra ir remontas jūsų darbo vietoje. Klientams, turintiems daug Wurth rankių, jų priežiūros ir remonto darbus atliekame vietoje.

Įrankių kalibravimas ir metrologinė patikra. Esant poreikiui, atliekame reguliariąją metrologinę patikrą ir įrankių kalibravimą po remonto.

Kitos paslaugos

Darbo drabužiai su jūsų įmonės logotipais. Didžiuosiuose Würth centruose pasimatuotiems drabužiams užklijuojame jūsų įmonės logotipus.

Apsaugų nuo kritimo iš aukščio patikros. Vykdome reguliarią apsaugų nuo kritimo iš aukščio patikrą, kad ir toliau dirbtume be rizikos.

Statybinių inkarų rovimo testai. Greitai ir kvalifikuotai atliekame statybinių inkarų rovimo testus statybų objektuose, paruošiame bandymų ataskaitas bei konsultuojame priimant geriausius sprendimus.